Ogłoszenie:

Maseczki ochronne 10 szt - sklep Kasandra.com.pl

dodano: 2020.04.26 ważne do: 2020.07.25 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Statystyczny dojrzały człowiek spędza w pracy przynajmniej osiem godzin, pięć dni w tygodniu. Czynności wykonywane w godzinach pracy (w zależności od typu wykonywanej pracy oraz zajmowanego stanowiska) są w stanie stanowić mniej lub o wiele bardziej wyczerpującą część doby a w następstwie tego żądająca po jej zakończeniu wypoczynku oraz regeneracji organizmu. Zakłady pracy nie utrzymują już obecnie własnych poradni medycznych, a opiekę leczniczą wobec pracobiorców zlecają podmiotom zewnętrznym.

W takiej sytuacji rady zdrowotne udzielane podczas obowiązkowych badań periodycznych bywają oderwane od faktycznych warunków pracy osoby badanej - tu pomogą wymagane Maseczki ochronne 10 szt. Niewątpliwą zaletą poradni przyzakładowych była wspaniała orientacja pracujących tam lekarzy w specyfice danego zakładu oraz wynikających z niej skutków dla pracowników. W tej chwili w każdym zakładzie pracy, biurze, czy ośrodku teoretycznie wykorzystywane są zasady opracowane przez specjalistów medycyny pracy i będące powszechnie obowiązującymi. Nie zawsze można to przełożyć na rzeczowy przykład. Wówczas porada zdrowotna staje się o wiele bardziej teoretyczna niż naprawdę możliwa do użycia w realnym życiu.

----------------------
Maseczki ochronne 10 szt - sklep Kasandra.com.pl
ul. Kochanowskiego 10
39-400 Tarnobrzeg
tel: 731028595
biuro@kasandra.com.pl

Czynny godz 6-16 od poniedziałku do piątku
8-16 sobota
Kontakt
Kasandra
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.